Ubytování na Dolní Moravě

Autokemp Dolní Morava
* * *

I v roce 2024 pro nás můžete hlasovat v anketě Kemp roku. 

Letos bychom chtěli obhájit vítězství v Pardubickém kraji a proto budeme velmi rádi, pokud nás opět podpoříte.

Ve vybrané kategorii vyberte

Autokemp Dolní Morava.

Děkujeme!

Celoročně otevřený autokemp!

Autokemp je rozdělen na parcely tří velikostí: Small – S, Medium – M a Larger – L. 

Dále je k dispozici 8 parkovacích stání typu stellplatz.

Každá parcela má k dispozici  elektropřípojku. Celková kapacita pro stáni s napojením na elektřinu je 39 míst.

Pro stany jsou určeny zvlášť parcely v omezeném počtu. 

Velikost parcely nemá vliv na konečnou cenu a provozovatel si vyhrazuje právo na změnu pozice z organizačních a provozních důvodů.

Pokud cestujete se stanem, můžete si vybírat z několika parcel určených přímo pro stany nebo si můžete rezerervovat klasickou parcelu.

Chcete udělat radost svým blízkým a potěšit je dárkovým poukazem do našeho Autokempu?
Zvolte  Objednat dárkový poukaz
Sociální zázemí a zpevněné plochy  Autokempu Dolní Morava vznikly za finanční podpory Pardubického kraje.
Chcete si vyzkoušet dovolenou v karavanu?
 

Ceník

Používáme ceník s dynamickou úpravou ceny ubytování podle počtu osob v závislosti na požadovaném termínu. Pro přesné stanovení ceny použijte náš rezervační formulář. 


V případě, že máte zájem o celosezónní stání, kontaktujte nás přes email – rezervace.dm@gmail.com

Stání rekreačního vozidla 
(karavan, obytné auto, auto)

max 180 Kč/noc

Auto + stan

max 180 Kč/noc

Další samostatné auto

50 Kč/noc

 

Dospělá osoba

max. 210 Kč/noc

Dítě do 11,99 let
50% sleva z ceny dospělé osoby
Pes

50 Kč/noc

Elektřina dle spotřeby

10,00 Kč/kWh

záloha na odběr elektřiny 300 Kč

Sprchy 

Poplatek 20 Kč/5 min

záloha 100 Kč

Aktivity

Co dělat v okolí autokempu

Od jara do podzimu je zde velmi oblíbená cyklistika a pěší turistika. Na výlet se můžete vydat například na Stezku v oblacích, SKY BRIDGE 721, do Mamutíkova vodního parku, do Pískového světa, do lanového centra nebo na bobovou dráhu. V zimních období se zde lyžuje, a to hlavně v  areálech Větrný Vrch – Dolní Morava a Horský Resort Dolní Morava, které se nacházejí méně než 1km od autokempu. 

Sociální zařízení Autokempu Dolní Morava vzniklo za přispění Pardubického kraje

Místo pro stanování

Sociální zázemí

Elektřina

Domácí zvířata povolena

Wi-Fi zdarma

Gril

Informace o ubytování

Autokemp je součástí areálu V Zátiší v atraktivní lokalitě Dolní Morava – Králický Sněžník. Každá parcela má svoji přípojku elektřiny, platí se spotřebovaná elektřina dle elektroměru. 10 Kč/kWh.
Je potřeba počítat s úhradou poplatku z pobytu ve výši 30 Kč/dospělí/den

Základní parametry

Před příjezdem je nutné nám oznámit čas Vašeho příjezdu, abychom Vás mohli uvést na Vaše parkovací místo. Součástí autokempu je sociální zařízení s WC, sprchami a kuchyňkou, které bylo realizováno s přispěním Pardubického kraje. Sprchy jsou za poplatek 20 Kč + záloha 100 Kč na čipovou kartu. 

Vybavení autokempu

Samostatný dům se sociálním zařízením – WC, umývárny a sprchy za poplatek 20 Kč. Všude v areálu je pitná voda. Každý pozemek má svou přípojku elektřiny a platí se spotřebovaná elektřina dle elektroměru. Cena je 10 Kč/kWh. K využití je zde i piknikový stůl, gril, ohniště a Wi-Fi. K dispozici je zemní výlevka na šedou vodu a výlevka na chemické WC.

Pár základních pravidel v areálu

Velmi Vás prosíme o dodržování níže uvedených pravidel. Zajistíte tak klidnou dovolenou sobě i ostatním ubytovaným. 

Nebuďte příliš hlasití

Při pouštění hudby nebo filmů buďte ohleduplní k ostatním. Každý nemá stejný vkus jako Vy. A nejen příliš hlasitá hudba, ale i křik může okolní sousedy obtěžovat. Dodržujte noční klid od 22:00 do 6:00 hodin.

 

Vše po sobě uklízejte

Odpadky patří do popelnic. Pokud potřebujete použít na podložení kameny, prosíme, abyste je po odjezdu z parcely odnesli na původní místo. Totéž i dřevo, které jste nespálili v grilu. A nezapomínejte na úklid po svém zvířecím miláčkovi. Sprchy, umyvadla, dřezy a prostory pro umývání zůstávají po použití čisté. Apelujeme na třídění odpadů. Do žluté nebo modré popelnice patří PLASTY, KARTONY, PAPÍR, PLECH – METAL. Zelená popelnice je určená pro SKLO. Pro ostatní komunální odpad je určena černá popelnice.

 

Respektujte soukromí i prostor ostatních

Každá parcela má označené hranice minimálně v rozích. Dodržujte rozpis rezervací na parcely a parkujte pouze na své určené parcele! Kempovací místo souseda obcházejte – neprocházejte přes soukromí svých sousedů. Buďte přátelští k ostatním, ale dodržujte i jejich soukromí. Nenechávejte své psy volně pobíhat. Gril není dýmovnice, na grilu se griluje. Neobtěžujte kouřem z grilu své sousedy.

 

Kempaři se zdraví

Zásadou slušného chování je pozdravit a odpovědět na pozdrav. A v komunitě kempařů je slušné chování základem. Buďte k sobě dostatečně tolerantní a pomáhejte si, když je to potřeba.

 

Na trampolínu bez bot

Při dovádění dětí na nafukovací trampolíně je nutné, aby si děti zuly boty. V botách mohou poškodit skákací plochu. Používání trampolíny je pro Vaše děti zdarma. Provoz je od 9:00 do 20:00. Při napouštění a vypouštění trampolíny ji NEPOUŽÍVEJTE! Na vypuštěnou trampolínu NEVSTUPUJTE!

 

Vlhčené ubrousky NEPATŘÍ do kanalizace

Pokud používáte vlhčené ubrousky, důrazně Vás žádáme, abyste je po použití NEVYHAZOVALI do WC a také do svých kazetových chemických toalet. Způsobují poruchy tlakové kanalizace a hrozí odstavení provozu toalet a sprch. Vlhčený ubrousek patří do odpadkového koše!

 

Dodržujte nástupy a odjezdy z parcel

Příjezd do kempu je možný po 13. hodině. Parcelu opouštějte do 12. hodiny. Pozdní odjezd je možný pouze po dohodě s personálem autokempu.

 

Šetřete vodou a energiemi

Po napuštění vody do kanystrů a jiných nádob, stejně jako při oplachování kazet chemických toalet, vždy důkladně uzavřete přívod vody. Při umývání nádobí nenechávejte vodu protékat. Pitná voda je dar a její dostupnost nemusí být vždy samozřejmostí, proto se k ní tak chovejme.

 

Nerozdělávejte otevřený oheň

Pro uspořádání táboráku je vyhrazeno místo s lavicemi v zábavní zóně. Nerozdělávejte proto otevřený oheň na parcelách a nebudujte na nich ohniště. Dodržujte zásady používání plynových spotřebičů a grilů na dřevěné uhlí nebo brikety. Popel z grilů vysypávejte do táborového ohniště.

 

Odpočívejte a užívejte si pobyt pod Králickým Sněžníkem 😊

Domácí mazlíčci jsou povoleni, dodržujte však základní pravidla pejskaření.

Oslavy a hlučné projevy jsou zakázány, dodržujte prosím klid i přes den.

Vlastní gril je povolen.

Firefighter_Hat

Rozdělávání vlastního ohně je zakázáno.

Sociální zařízení a zpevněné plochy v Autokoempu Dolní Morava byly spolufinancovány z rozpočtu Pardubického kraje.

Všeobecné obchodní podmínky

1. Ceny a služby
Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.). Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher). Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Služby mohou být objednány i dodatečně při příjezdu, aby reflektovaly jejich skutečné čerpání. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. Ubytovatel si vyhrazuje právo změnit určené místo pro stání rekreačního vozidla dle organizačních a provozních okolností.
2. Zrušení pobytu zákazníkem
Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu rezervace.dm@gmail.com. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky.
3. Storno podmínky
a. Při zrušení pobytu méně než 30 dní před příjezdem činí storno poplatek 10% z ceny rezervace.
b. Při zrušení pobytu méně než 19 dní před příjezdem činí storno poplatek 50% z ceny rezervace.
c. Při zrušení pobytu méně než 7 dní před příjezdem činí storno poplatek 100 % z ceny rezervace.
4. Platnost
Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).
5. Informace o mimosoudním řešení sporů 
Subjektem příslušným pro mimosoudní řešení sporů (ADR) mezi provozovatelem a klientem vyplývajících z poskytování ubytování a s tím souvisejících
služeb (spotřebitelské spory) je dle § 20e písm. d) zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ 00020869, internetová adresa: http://www.coi.cz/ nebo jiný subjekt pověřený Ministerstvem průmyslu a obchodu.
6. Fakturační údaje
Zdeňka Vrzalová
Dolní Morava 42,
561 69 Dolní Morava
IČO 727 84 172
Tel.: +420 602 456 310