Ubytování na Dolní Moravě

Autokemp Dolní Morava
* * *

Celoročně otevřený autokemp!

Autokemp je rozdělen na parcely tří velikostí: Small – S, Medium – M a Larger – L. 

Dále je k dispozici 8 parkovacích stání typu stellplatz.

Každá parcela má k dispozici  elektropřípojku. Celková kapacita pro stáni s napojením na elektřinu je 39 míst.

Pro stany jsou určeny zvlášť parcely v omezeném počtu. 

Rezervace

Zarezervujte si svůj pobyt již dnes!

Velikost parcely nemá vliv na konečnou cenu a provozovatel si vyhrazuje právo na změnu pozice z organizačních a provozních důvodů.

Příjezd na parcelu je možný od 13:00 hodin, opuštění parcely je nutné do 12:00.

Pokud cestujete se stanem, můžete si vybírat z několika parcel určených přímo pro stany nebo si můžete rezerevovat klasickou parcelu.

Chcete udělat radost svým blízkým a potěšit je dárkovým poukazem do našeho Autokempu?

Zvolte  Objednat dárkový poukaz

Chcete vyzkoušet dovolenou v karavanu?

Klikněte na odkaz 4MyCamp a rezervujte si svůj pobyt v našem kempu ve vypůjčeném karavanu.

 

Sociální zázemí a zpevněné plochy  Autokempu Dolní Morava
vznikly za finanční podpory Pardubického kraje.

Ceník

Používáme ceník s dynamickou úpravou ceny ubytování podle počtu osob v závislosti na požadovaném termínu. Pro přesné stanovení ceny použijte náš rezervační formulář. 


V případě, že máte zájem o celosezónní stání, kontaktujte nás přes email – rezervace.dm@gmail.com

Stání rekreačního vozidla 
(karavan, obytné auto, auto)

165 Kč/noc

Auto + stan

165 Kč/noc

Další samostatné auto

50 Kč/noc

 

Dospělá osoba

max. 200 Kč/noc

Dítě do 11,99 let
50% sleva z ceny dospělé osoby
Pes

50 Kč/noc

Elektřina dle spotřeby

10,00 Kč/kWh

Sprchy 

Poplatek 20 Kč/záloha 200 Kč

Aktivity

Co dělat v okolí autokempu

V teplém období je zde velmi oblíbená cyklistika a pěší turistika. Na výlet se můžete vydat například na Stezku v oblacích, do Mamutíkova vodního parku, do Pískového světa, do lanového centra nebo na bobovou dráhu. V zimních období se zde lyžuje, a to hlavně v  areálech Větrný Vrch – Dolní Morava a Králický Sněžník – Dolní Morava, které se nachází méně než 1km od autokempu. Dál se pak nachází Kraličák – Hynčice pod Sušinou/Stříbrnice. Určitě zde najdete vyžití v každém ročním období, nacházíme se totiž v nádherné přírodě. 

Sociální zařízení Autokempu Dolní Morava vzniklo za přispění Pardubického kraje

Místo pro stanování

Sociální zázemí

Elektřina

Domácí zvířata povolena

Wi-Fi zdarma

Gril

Informace o ubytování

Autokemp je součástí areálu V Zátiší v atraktivní lokalitě Dolní Morava – Králický Sněžník. Každá parcela má svoji přípojku elektřiny, platí se spotřebovaná elektřina dle elektroměru. 10 Kč/kWh.
Je potřeba počítat s úhradou poplatku z pobytu ve výši 30 Kč/dospělí/den

Základní parametry

Před příjezdem je nutné nám oznámit čas Vašeho příjezdu, abychom Vás mohli uvést na Vaše parkovací místo. Součástí autokempu je sociální zařízení s WC, sprchami a kuchyňkou, které bylo realizováno s přispěním Pardubického kraje. Sprchy jsou za poplatek 20 Kč + záloha 100 Kč na čipovou kartu. 

Vybavení autokempu

Samostatný dům se sociálním zařízením – WC, umývárny a sprchy za poplatek 20 Kč. Všude v areálu je pitná voda. Každý pozemek má svou přípojku elektřiny a platí se spotřebovaná elektřina dle elektroměru. Cena je 10 Kč/kWh. K využití je zde i piknikový stůl, gril, ohniště a Wi-Fi. K dispozici je zemní výlevka na šedou vodu a výlevka na chemické WC.

Pár základních pravidel v areálu

Velmi Vás prosíme o dodržování níže uvedených pravidel. Zajistíte tak klidnou dovolenou sobě i ostatním ubytovaným. 

Nebuďte příliš hlasití

Při pouštění hudby nebo filmů buďte ohleduplní k ostatním. Každý nemá stejný vkus jako Vy. A nejen příliš hlasitá hudba, ale i křik může okolní sousedy obtěžovat. Dodržujte noční klid od 22:00 do 6:00 hodin.

 

Vše po sobě uklízejte

Odpadky patří do popelnic. Pokud potřebujete použít na podložení kameny, prosíme, abyste je po odjezdu z parcely odnesli na původní místo. Totéž i dřevo, které jste nespálili v grilu. A nezapomínejte na úklid po svém zvířecím miláčkovi. Sprchy, umyvadla, dřezy a prostory pro umývání zůstávají po použití čisté. Apelujeme na třídění odpadů. Do žluté nebo modré popelnice patří PLASTY, KARTONY, PAPÍR, PLECH – METAL. Zelená popelnice je určená pro SKLO. Pro ostatní komunální odpad je určena černá popelnice.

 

Respektujte soukromí i prostor ostatních

Každá parcela má označené hranice minimálně v rozích. Dodržujte rozpis rezervací na parcely a parkujte pouze na své určené parcele! Kempovací místo souseda obcházejte – neprocházejte přes soukromí svých sousedů. Buďte přátelští k ostatním, ale dodržujte i jejich soukromí. Nenechávejte své psy volně pobíhat. Gril není dýmovnice, na grilu se griluje. Neobtěžujte kouřem z grilu své sousedy.

 

Kempaři se zdraví

Zásadou slušného chování je pozdravit a odpovědět na pozdrav. A v komunitě kempařů je slušné chování základem. Buďte k sobě dostatečně tolerantní a pomáhejte si, když je to potřeba.

 

Na trampolínu bez bot

Při dovádění dětí na nafukovací trampolíně je nutné, aby si děti zuly boty. V botách mohou poškodit skákací plochu. Používání trampolíny je pro Vaše děti zdarma. Provoz je od 9:00 do 20:00. Při napouštění a vypouštění trampolíny ji NEPOUŽÍVEJTE! Na vypuštěnou trampolínu NEVSTUPUJTE!

 

Vlhčené ubrousky NEPATŘÍ do kanalizace

Pokud používáte vlhčené ubrousky, důrazně Vás žádáme, abyste je po použití NEVYHAZOVALI do WC a také do svých kazetových chemických toalet. Způsobují poruchy tlakové kanalizace a hrozí odstavení provozu toalet a sprch. Vlhčený ubrousek patří do odpadkového koše!

 

Dodržujte nástupy a odjezdy z parcel

Příjezd do kempu je možný po 13. hodině. Parcelu opouštějte do 12. hodiny. Pozdní odjezd je možný pouze po dohodě s personálem autokempu.

 

Šetřete vodou a energiemi

Po napuštění vody do kanystrů a jiných nádob, stejně jako při oplachování kazet chemických toalet, vždy důkladně uzavřete přívod vody. Při umývání nádobí nenechávejte vodu protékat. Pitná voda je dar a její dostupnost nemusí být vždy samozřejmostí, proto se k ní tak chovejme.

 

Nerozdělávejte otevřený oheň

Pro uspořádání táboráku je vyhrazeno místo s lavicemi v zábavní zóně. Nerozdělávejte proto otevřený oheň na parcelách a nebudujte na nich ohniště. Dodržujte zásady používání plynových spotřebičů a grilů na dřevěné uhlí nebo brikety. Popel z grilů vysypávejte do táborového ohniště.

 

Odpočívejte a užívejte si pobyt pod Králickým Sněžníkem 😊

Domácí mazlíčci jsou povoleni, dodržujte však základní pravidla pejskaření.

Oslavy a hlučné projevy jsou zakázány, dodržujte prosím klid i přes den.

Vlastní gril je povolen.

Firefighter_Hat

Rozdělávání vlastního ohně je zakázáno.

Sociální zařízení a zpevněné plochy v Autokoempu Dolní Morava byly spolufinancovány z rozpočtu Pardubického kraje.

Všeobecné obchodní podmínky

1. Ceny a služby
Orientační ceny ubytování a případných dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele (internetové stránky, prospekty, apod.). Pro zákazníka je však závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále jen voucher). Pro rozsah smluvně sjednaných služeb a cen je závazný jejich rozpis ve voucheru. Služby mohou být objednány i dodatečně při příjezdu, aby reflektovaly jejich skutečné čerpání. Ubytovatel je oprávněn v případech, které nemůže ovlivnit (např. zásah vyšší moci), změnit dohodnuté podmínky pobytu. Ubytovatel si vyhrazuje právo změnit určené místo pro stání rekreačního vozidla dle organizačních a provozních okolností.
2. Zrušení pobytu zákazníkem
Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu rezervace.dm@gmail.com. Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu. U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky.
3. Storno podmínky
a. Při zrušení pobytu méně než 30 dní před příjezdem činí storno poplatek 10% z ceny rezervace.
b. Při zrušení pobytu méně než 19 dní před příjezdem činí storno poplatek 50% z ceny rezervace.
c. Při zrušení pobytu méně než 7 dní před příjezdem činí storno poplatek 100 % z ceny rezervace.
4. Platnost
Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).
5. Informace o mimosoudním řešení sporů 
Subjektem příslušným pro mimosoudní řešení sporů (ADR) mezi provozovatelem a klientem vyplývajících z poskytování ubytování a s tím souvisejících
služeb (spotřebitelské spory) je dle § 20e písm. d) zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ 00020869, internetová adresa: http://www.coi.cz/ nebo jiný subjekt pověřený Ministerstvem průmyslu a obchodu.
6. Fakturační údaje
Zdeňka Vrzalová
Dolní Morava 42,
561 69 Dolní Morava
IČO 727 84 172
Tel.: +420 602 456 310